Honda Civic Arka Balata Değişimi

8 thoughts on “Honda Civic Arka Balata Değişimi

  1. Eline saglik ahmet abi …..Abi brsey sorucam disk tornalama olayi var torlanarken referans olculer var mi yoksa tornaciya mi birakalim.

  2. Selamin aleykum abi dun vtec2 2004 aracimin dort disk ve balata sini degistim on ve arka trw disk kullandim balatalar ise bosch kullandim eski kotu firenimdeyken elfirenim superdi simdi hic tutmuyor arac icinde orta konsolu soktum elfireni teli gerdirme somununu nerdeyse 10 cm yakin yukari aldim sona geldi ama arac rampada elfireni gene saliyor bu arada eline koluna saglik videolar sayesinde 150 lira iscilikten yirttim degisim basit lokma takimi olduktan sonra on pistonlari geri iterken eski balata lari takip vidalar sokuk halde kalin bir tornavida sokup kastirdim vicirt vicirt edip yerine girdi onler guzel tutuyorda arka naptiysam elfreni tutmuyor dizimle arabayi ittirebiliyorum hafif egimde bile

  3. Elinize sağlık piston geri ittirme aparatı başarılı.Dikkatimi çekti arka sağ amortisör sanırım yağ salmış biraz gibi geldi ama.

  4. pistonu itelerken fren rezervuarını açtınız mı? ben işkence ile pistonu itekliyorum..usta değilim amatör olarak kendi aracımla ilgileniyorum..emeğinize sağlık..daha çok video ve değişik konular bekliyorum..selamlar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *